دسترسی به کتب علمی لاتین از برترین ناشران جهان
محدودتر کردن نتایج
ISBN یا معادل فارسی آن شابک یک کد عددی ۱۰ یا ۱۳ رقمی است که به هر عنوان کتاب اعطا می شود و منحصر به فرد است. یعنی حتی ویرایش دوم یک کتاب که چاپ میگردد حتی توسط همان انتشارات و نویسنده, باز ISBN مختص به خود را دریافت می کند.
بنابراین بهترین و ساده ترین راه جهت سفارش و جستجوی کتاب جستجو از طریق ISBN آن می باشد.
جهت ثبت سفارش کافی است ISBN آن را وارد کنید و دکمه بنفش رنگ بررسی آن را بزنید. در صورتی که ISBN وارد شده صحیح باشد دو حالت وجود دارد, یا از قبل در آرشیو سایت موجود می باشد و یا نمی باشد!
اگر در ارشیو سایت آن عنوان وجود داشته باشد احتمال تهیه آن بیش از ۹۰٪ می باشد و در اکثر مواقع به صورت خودکار در همان دقایق اولیه تهیه خواهد شد.
در غیر این صورت سیستم با پیغام زرد رنگی به شما اطلاع می دهد که این عنوان در سیستم وجود ندارد و در صورت تایید ثبت به صورت دستی توسط کارشناسان ما بررسی می شود و از روش ها و منابع قابل دسترس سعی بر تهیه آن خواهند نمود در صورت عدم دسترسی نیز هزینه به حساب کاربریتان برگردانده خواهد شد و به کاربر اطلاع داده خواهد شد.
حدود ۵۰۰ هزار جلد کتاب علمی از دو پایگاه Springer و EBSCO در سیستم جهت جستجو ارائه شده است.
* هزینه ی کتاب های پایگاه Springer به دلیل تک فایل بودن در هنگام تهیه ارزانتر می باشد.
* کتاب های پایگاه EBSCO از بیش از ۱۰۰ انتشارات برتر علمی می باشد. هزینه تهیه آن به دلیل صفحه به صفحه و سپس اتصال آنها به یکدیگر بیشتر از پایگاه Springer می باشد و زمان (دقایق) نسبتا بیشتری جهت تهیه نیاز دارد.

*** امکان سفارش کتب از پایگاه EBSCO در فاز دوم سیستم جدید دانش-گستر فعال خواهد شد.
نکته : عنوان مورد جستجو فقط بین عناوین لیست شده در پایگاه های ذکر شده جستجو می شود و در صورتی که عنوان کتاب مورد نظر شما در این لیست نمی باشد بایستی طبق نکات ذکر شده در قسمت قبل با ISBN آن را سفارش دهید تا دسترسی به آن بررسی گردد.